Poszedł na zakupy, a w sklepie zatrzymał go policjant na wolnym - Aktualności - KMP Lublin

Aktualności

Poszedł na zakupy, a w sklepie zatrzymał go policjant na wolnym

Data publikacji 16.02.2021

Operacyjny z 7. Komisariatu, będąc na dniu wolnym rozpoznał i zatrzymał poszukiwanego. 42-latek akurat robił zakupy w jednym z marketów. Nie spodziewał się zatrzymania przez nieumundurowanego funkcjonariusza. Był poszukiwany przez lubelskich policjantów za kradzieże. Teraz najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

W sobotę operacyjny z 7. Komisariatu, będąc na dniu wolnym od służby wybrał się na zakupy do jednego z marketów. Policjant przechodząc między pułkami zwrócił uwagę na innego klienta, który bardzo mu przypominał poszukiwanego. Po chwili postanowił do niego podejść i zapytać o personalia. Mężczyzna początkowo twierdził, że to pomyłka i nie chciał podać swoich danych. W trakcie dalszej rozmowy potwierdził jednak przypuszczenia operacyjnego. 42-latek przyznał, iż nie spodziewał się zatrzymania w sklepie podczas zakupów, a szczególnie przez nieumundurowanego funkcjonariusza.

Policjant o zatrzymaniu poszukiwanego poinformowałem telefonicznie dyżurnego, prosząc o wsparcie patrolu zmotoryzowanego. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kilku miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże.

komisarz Kamil Gołębiowski