Aktualności

Komenda Miejska Policji w Lublinie, jednym z liderów bezpieczeństwa na Lubelszczyźnie

Gala finałowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Bezpieczna Lubelszczyzna odbyła się wczoraj w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Nagrody wręczono w 6 kategoriach. Wśród jednostek Policji wyróżniona została Komenda Miejska Policji w Lublinie. Statuetka została przekazana na ręce komendanta podinspektora Tomasz Gil.

Podczas wczorajszego finału wyłonionych zostało 6 laureatów. Każdy zwycięzca otrzymał statuetkę Lubelskiego Lidera Bezpieczeństwa. W gali uczestniczyli przedstawiciele służb, instytucji publicznych działających na rzecz bezpieczeństwa oraz władz rządowych i samorządowych.

W kategorii jednostek policji doceniona została Komenda Miejska Policji w Lublinie. Wyróżnienie odebrał komendant podinspektor Tomasz Gil, który zwrócił uwagę na ilość nowych zadań, jakie realizowała jednostka w 2021 roku i jakie pojawiają się obecnie. Zabierając głos powiedział:

– Bezpieczeństwo ma wiele imion, nowe wyzwania pojawiły się w okresie pandemii, kolejne przyniosła wojna. Jednak niezależnie od sytuacji związanej czy to z dbaniem o bezpieczeństwo obywateli, przestępczością, naszymi wyjazdami na granicę, jesteśmy zawsze przygotowywani do tego typu zadań.

komisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony