Aktualności

Przedwakacyjne przestrogi dla najmłodszych

Data publikacji 14.06.2022

Dzieci z przedszkola numer 50 w Lublinie odwiedziły policjantów z 2. komisariatu. W trakcie spotkania najmłodsi mogli z bliska przyjrzeć się pracy funkcjonariuszy oraz wysłuchać wakacyjnych porad na temat bezpiecznych zachowań w trakcie wypoczynku. Przedszkolanki otrzymały także drobne upominki oraz odblaski.

Okres tuż przed rozpoczęciem wakacji jest dobrym czasem, by przypomnieć najmłodszym zasady bezpiecznego wypoczynku. Wykorzystując ostatnie dni roku szkolnego, dzielnicowi z 2. komisariatu wspólnie z WORD Lublin zorganizowali spotkanie z dziećmi z przedszkola numer 50 w Lublinie.

Najmłodsi odwiedzili siedzibę jednostki i mogli z bliska przyjrzeć się pracy mundurowych. Wizyta była także dobrą okazją, by przypomnieć dzieciom zasady bezpieczeństwa, podczas wakacyjnego wypoczynku. Dzielnicowi rozmawiali z najmłodszymi o właściwych zachowaniach nad wodą oraz bezpieczeństwie ruchu drogowego.

Na zakończenie Dyrektor WORD w Lublinie Renata Bielecka wspólnie z Radną Sejmiku Województwa Lubelskiego Magdaleną Filipek – Sobczak wręczyły dzieciom drobne upominki oraz odblaski, które przedszkolaki obiecały nosić.

komisarz Kamil Gołębiowski

  • spotkanie z dziećmi
  • spotkanie z dziećmi
  • spotkanie z dziećmi
Powrót na górę strony