Aktualności

Policjant w czasie wolnym zatrzymał złodziejki

Policyjnym nosem wykazał się funkcjonariusz oddziału prewencji, który przy jednym ze sklepów zauważył 3 podejrzanie zachowujące się kobiety. Gdy przyjrzał im się bliżej okazało się, że właśnie dokonały kradzieży. Na miejscu niebawem pojawił się patrol. Sprawczynie niedługo usłyszą zarzuty. Ich sprawa swój finał będzie miała w sądzie.

Wczoraj uwagę będącego poza służbą policjanta oddziału prewencji zwróciły trzy kobiety, które zauważył na parkingu pod sklepem. Policjant skojarzył te osoby, ponieważ w przeszłości też je widział i wtedy podejrzanie kręciły się po jednym z marketów.

Wczoraj funkcjonariusz przyjrzał im się bliżej. Jak się okazało, sprawczynie chodząc między półkami, zaczęły pakować towary do toreb. Następnie przeszły obok kas nie dokonując płatności za zakupy. Kobiety od razu podeszły do samochodu, gdzie wypakowywały swoje łupy do bagażnika. Wtedy podszedł do nich nieumundurowany policjant, który zauważył kradzież. Na miejsce szybko został wezwany patrol.  Złodziejkami okazały się być trzy kobiety w wieku 63, 52 i 47 lat. Po czynnościach świeczki zapachowe, lampki oraz inne produkty wrócił na półki.

Sprawczynie niedługo usłyszą zarzuty w sprawie o wykroczenia. Za swoje zachowanie będą tłumaczyć się przed sądem.

komisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony