Aktualności

Policjanci zatrzymali poszukiwanych listami gończymi

Kryminalni z komendy miejskiej oraz komisariatu w Niemcach zatrzymali 39-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna pracował w Gdańsku jako dostawca jedzenia. Wpadł, jadąc na hulajnodze. Z kolei policjanci z 3. komisariatu zatrzymali 67-latka, za którym wydano 3 listy gończe. Obaj zatrzymani są już w zakładach karnych.

Wczoraj kryminalni z KMP w Lublinie oraz z komisariatu w Niemcach zorganizowali działania na terenie Gdańska. Według ustaleń funkcjonariuszy miał tam przebywać poszukiwany od roku 39-latek. Mieszkaniec powiatu lubelskiego poszukiwany był za liczne kradzieże sprzętu RTV.

Pracujący nad sprawą operacyjni ustalili, że mężczyzna zatrudnił się jako dostawca jedzenia. Funkcjonariusze zaplanowali zatrzymanie na jednej z ulic, gdy 39-latek akurat jechał z dostawą na hulajnodze. Mężczyzna nie spodziewał się zatrzymania. Po czynnościach został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy.

Z kolei kryminalni z 3. komisariatu zatrzymali poszukiwanego 3 listami gończymi 69-latka. Mężczyzna był notowany na oszustwa. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Świdnika w dzielnicy Dziesiąta. Łącznie do odsiadki ma on blisko 10 miesięcy więzienia.

komisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony