Aktualności

Poszukujemy świadków wypadku

Data publikacji 27.07.2022

Funkcjonariusze poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 9 maja w miejscowości Chmiel Pierwszy. W trakcie zdarzenia kierujący motocyklem marki Harley Davidson zderzył się z ciągnikiem. Osoby, które były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie.

Lublinie.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 9 maja około godziny 19:30 w miejscowości Chmiel Pierwszy. Z ustaleń w sprawie wynika, że kierujący motocyklem marki Harley Davidson jadąc od strony Lublina, podczas wyprzedzania zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Motocyklista wskutek zdarzenia doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.  

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia, proszony jest o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 4 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 58 75, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony