Aktualności

Pijana matka przyszła na basen z rocznym dzieckiem

Data publikacji 08.08.2022

Policjanci zatrzymali 34-letnią obywatelkę Ukrainy, która odpowie za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Kobieta, mając w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu, przebywała z rocznym synkiem na basenie. Została zauważona przez pracowników, gdy piła piwo. Dzisiaj kobieta zostanie doprowadzona do prokuratury, gdzie zapadnie decyzja w przedmiocie środka zapobiegawczego.

W sobotę po południu lubelscy policjanci zostali powiadomieni o pijanej matce, która przyszła z dzieckiem na basen w centrum Lublina. Kobieta została zauważona przez pracowników podczas picia piwa.

Skierowany na miejsce patrol z 2. komisariatu zatrzymał 34-letnią obywatelkę Ukrainy. Kobieta przebywała na basenie z rocznym synkiem. Była kompletnie pijana. Alkomat wykazał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 34-latka została zatrzymana przez mundurowych. Natomiast dziecko zostało przewiezione na badania do szpitala.

Zatrzymana usłyszała już zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Dzisiaj zostanie doprowadzona do prokuratury, gdzie zapadnie decyzja w przedmiocie zastosowania środka zapobiegawczego. Grozi jej do 5 lat więzienia.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony