Aktualności

Dzielnicowi zatrzymali 64-latka, który odpowie za atak na konkubinę i jej znajomego

Data publikacji 11.08.2022

Za lekkie uszczerbek na zdrowiu odpowie 64-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna spotkał na ulicy swoją konkubinę, która piła piwo z 59-latkiem. Ta sytuacja nie spodobała się sprawcy, który zaczął awanturę, a następnie niegroźnie ranił napotkane osoby. Wszyscy byli nietrzeźwi. 64-latek usłyszał zarzuty i decyzją prokuratora trafił pod dozór Policji.

Do zdarzenia doszło w ostatni poniedziałek na ulicy Kunickiego. Patrol dzielnicowych z 3. komisariatu zauważył 3 awanturujące się osoby. Gdy funkcjonariusze zareagowali, okazało się, że jeden z mężczyzn niegroźne ranił nożem pozostałych uczestników zajścia. Wszystkie osoby były nietrzeźwe. Sprawca zdarzenia w wieku 64-lat trafił do policyjnej celi, natomiast 44-latka i 59-latek po opatrzeniu ran zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień.

Z ustaleń policjantów wynikało, iż sprawca spotkał na ulicy swoją konkubinę, która piła alkohol z 59-latkiem. Ta sytuacja nie spodobała się 64-latkowi, który wszczął awanturę. W trakcie zajścia mężczyzna zaczął wymachiwać nożem, którym ranił pokrzywdzonych.

64-latek po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty lekkiego uszczerbku na zdrowiu i decyzją prokuratora trafił pod dozór Policji.

Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat więzienia.    

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony