Aktualności

„Bezpieczny powrót do szkoły” z lubelskimi policjantami

Lubelscy policjanci spotkali się z dziećmi w związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego. Pogadanka i piknik były doskonałą okazją do przypomnienia kwestii związanych z zagrożeniami, jakie mogą napotkać najmłodszych w trakcie drogi do szkoły. W akcji uczestniczył Miś Poli, który był ogromną atrakcją. Z kolei podczas festynu zainteresowani mogli obejrzeć policyjny motocykl i sprzęt do służby.

Zbliżający się rok szkolny to doskonała okazja na przypomnienie podstawowych zasad ruchu drogowego. Policjanci spotykają się z dziećmi, by porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie oraz utrwalić pozytywne wzorce.

W piątek na zaproszenie firmy Lubella spotkali się z dziećmi pracowników. Z kolei w sobotę mundurowi wzięli udział w festynie zorganizowanym przy Szkole Podstawowej nr 43 w Lublinie. W akcji uczestniczył Miś Poli, który jak zwykle był ogromną atrakcją. Dodatkowo dzieci w trakcie festynu mogły obejrzeć nowoczesny motocykl Policji oraz przyjrzeć się z bliska wyposażeniu do służby. Spotkania były też okazją do rozdawania odblasków i materiałów prewencyjnych.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony