Aktualności

Utrudnienia w ruchu w związku z Marszem Równości

W sobotę godzinach od 12:00 do 16:00 wystąpią utrudnienia w ruchu w rejonie trasy przejścia Marszu Równości. Planowana trasa zawiera się w obrębie ulic: Al. Racławickie, Lipowa, Głęboka, Sowińskiego, Poniatowskiego, Popiełuszki. Wraz z przemieszczaniem się kolumny, możliwe będzie całkowite wstrzymanie ruchu na kolejnych ulicach. Na miejscu obecni będą policjanci, którzy zadbają o bezpieczeństwo i skierują ruch na alternatywne trasy.

W najbliższą sobotę w Lublinie w godzinach 13:00 – 16:00 odbędzie się Marsz Równości. W związku z wydarzeniem już od godziny 12:00 będą wprowadzane zmiany w organizacji ruchu polegające na tymczasowym zamykaniu ulic na trasie marszu. Trasa przejścia uczestników zawiera się w obrębie ulic: Al. Racławickie, Lipowa, Głęboka, Sowińskiego, Poniatowskiego, Popiełuszki. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom wydarzenia jak również innym osobom czasowo wstrzymany zostanie ruch pojazdów na trasie przejścia marszu.

Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwać będą lubelscy policjanci. Funkcjonariusze kierować będą mieszkańców na alternatywne trasy. Po przejściu marszu ruch będzie sukcesywnie przywracany.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony