Aktualności

Policjanci zabezpieczali Marsz Równości

Data publikacji 03.09.2022

Nad bezpiecznym przebiegiem Marszu Równości czuwali lubelscy policjanci. Funkcjonariusze kierowali ruchem drogowym oraz skupili się za zapewnieniu ładu i porządku publicznego. W trakcie marszu nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa. Policyjne patrole zwracały też szczególną uwagę na bezpieczeństwo osób wracających do domów.

Policjant dba o bezpieczeństwo podczas marszu równośći.

Dziś policjanci z Lublina zabezpieczali przebieg IV Marszu Równości w Lublinie. Funkcjonariusze, przygotowując się do wydarzenia, podjęli działania mające na celu zapobieganie możliwym zagrożeniom. Czynności prowadzone były w wielu obszarach. Uczestniczyli w nich policjanci pionów prewencji, ruchu drogowego i kryminalnego.

Zdjęcie przedstawia przemarsz uczestników marszu równości. W pierwszym planie policjanci dbający o bezpieczeństwo.

Prowadzone działania, skierowane były na zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom zgromadzenia oraz mieszkańcom miasta.

Zdjęcie przedstawia przemarsz uczestników marszu równości. W pierwszym planie po lewej stronie zdjęcia policjanci dbający o bezpieczeństwo.

W trakcie tegorocznego marszu nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa. Mundurowi kierowali ruchem drogowym oraz skupili się za zapewnieniu ładu i porządku publicznego. Patrole policji zwracały też szczególną uwagę na bezpieczeństwo osób wracających do domów.

Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie dba o bezpieczeństwo uczestników marszu.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

  • Policjant na motocyklu dba o bezpieczeństwo uczestników marszu równości.
  • Policjantka i policjant ubrani w granatowy mundur dbają o bezpieczeństwo podczas marszu równości w Lublinie.
  • Nieoznakowany radiowóz z napisem policja. W drugim planie zdjęcia przemarsz osób uczestniczących w zgromadzeniu w Lublinie.
  • Po prawej stronie zdjęcia widzimy policjantkę która dba o bezpieczeństwo uczestników marszu równości. W głębi zdjęcia osoby biorące udział w marszu przez Lublin.
  • W pierwszym planie po lewej stronie policjant z Wydziału Ruchu drogowego dba o bezpieczeństwo uczestników marszu równości. W głębi zdjęcie uczestnicy marszu równości w Lublinie.
  • W pierwszym planie zdjęcia umundurowany policjant ubrany w granatowy mundur. W drugim planie uczestnicy marszu równości w Lublinie.
Powrót na górę strony