Aktualności

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego na rusztowaniu

Kryminalni z KMP w Lublinie zatrzymali poszukiwanego 50-latka. Za mężczyzną wydany został list gończy z powodu wyroku za jazdę po alkoholu. Mieszkaniec Bychawy zmieniał miejsca pobytu i podejmował dorywcze prace, przy montażu rusztowań na budowach. Wczoraj został zatrzymany. Teraz najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Zatrzymanie 50-latka było efektem pracy operacyjnej kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą poszukiwawczą ustalili, że mężczyzna opuścił Lubelszczyznę i uchylając się od wyroku, próbuje się ukrywać. Z informacji kryminalnych wnikało, iż mieszkaniec Bychawy często zamienia miejsca pobyty i próbuje szukać zatrudnienia przy montażu rusztowań. Ostatnie ustalenia wskazywały, że przebywa na terenie województwa świętokrzyskiego.

W związku z tym policjanci zaplanowali szybkie czynności. 50-latek został zatrzymany na budowie, podczas skręcania przęseł. Mężczyzna od razu placu budowy trafił do celi. Był poszukiwany listem gończym za jazdę po pijaku. W zakładzie karnym spędzi najbliższe 5 miesięcy.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony