Aktualności

Kajakarze zauważyli dryfujące ciało w Bystrzycy

Data publikacji 18.09.2022

Zwłoki mężczyzny wyłowiono wczoraj z Bystrzycy na wysokości ulicy Pliszczyńskiej w Lublinie. Dryfujące ciało zauważyli kajakarze. Na miejscu pracowali policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora. Trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny.

Wczoraj przed godziną 14:00 dyżurny II Komisariatu Policji w Lublinie otrzymał informację od kajakarzy płynących Bystrzycą, że na jej powierzchni dryfują zwłoki ludzkie. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Ciało mężczyzny znajdujące się w znacznym stopniu rozkładu zostało wyłowione na wysokości ulicy Pliszczyńskiej w Lublinie.

Śledczy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny zwłok oraz miejsca ich ujawnienia. Z uwagi na to, że przy denacie nie było żadnych dokumentów nie można było ustalić personaliów mężczyzny.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok, która wraz z dokładną analizą zebranego materiału dowodowego pozwoli śledczym ustalić szczegóły tego nieszczęśliwego zdarzenia. Sprawą zajmują się policjanci z dwójki, którzy będą teraz ustalać tożsamość mężczyzny.

młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

  • Zainstalowana na dachu radiowozu lampa z niebieskim światłem oraz podświetlanym napisem Policja.
Powrót na górę strony