Aktualności

Ponad 300 gramów substancji psychotropowych u 25-latki

Policjanci z wydziału narkotykowego zatrzymali 25-letnią mieszkankę powiatu włodawskiego. Funkcjonariusze przy kobiecie odnaleźli ponad 300 gramów narkotyków. Zatrzymana odpowie za posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych. Może jej grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania 25-latki doszło na terenie powiatu włodawskiego. Z ustaleń policjantów zajmujących się przestępczością narkotykową KMP w Lublinie wynikało, iż kobieta może być w posiadaniu znacznych ilości substancji psychotropowych. 25-latka była kompletnie zaskoczona zatrzymaniem. W trakcie przeszukania u kobiety operacyjni odnaleźli znaczne ilości narkotyków. W czynnościach uczestniczyli także policjanci z Włodawy. Po zważeniu i wstępnym zbadania składu chemicznego okazało się, że to ponad 300 gramów substancji psychotropowej 3CMC.

Policjanci wnioskują do prokuratora o wystąpienie od sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Kobieta odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co może jej grozić kara do 10 lat więzienia. 

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony