Aktualności

Poszukujemy zaginionego Rafała Skiba

Policjanci z komisariatu 7. poszukują 25-letniego Rafała Skiby. Mężczyzna może przebywać na terenie Włoch. Ostatni kontakt z rodziną nawiązał 16.11.2022 roku. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobyt zaginionego prosimy kierować do dyżurnego komisariatu 7. w Lublinie tel. 47 811 49 20 adres: Lublin ul. Wyżynna 18 lub na numer alarmowy 112.

Zaginiona to:

Rafał Skiba

wiek: 25 lat

Rysopis zaginionego: 175 cm wzrostu, oczy koloru szarego, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, uzębienie pełne, zarost pełny (broda i wąsy)

Zaginiony w październiku zakończył pracę we Francji, jednak nie powrócił do Polski. 16 listopada nawiązał kontakt telefoniczny z matką. Podczas rozmowy oświadczył, że zgubił polskie dokumenty i obecnie przebywa na terenie Włoch w Mediolanie. Jego wypowiedzi sugerowały na myśli samobójcze.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 7. w Lublinie tel. 47 811 49 20, adres: Lublin ul. Wyżynna 18 lub na numer alarmowy 112.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony