Aktualności

Włamywacz trafił do tymczasowego aresztu

Wywiadowcy zatrzymali na gorącym uczynku włamywacza. Mężczyzna został przyłapany podczas plądrowania kiosku. Początkowo twierdził, że jest pracownikiem. 46-latek okazał się być recydywistą. W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze zatrzymali go w sprawie włamania do domu pomocy społecznej. Tym razem sprawca trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu.

W nocy z piątku na sobotę policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do kiosku przy ulicy Ruskiej w Lublinie. Świadek usłyszał podejrzane odgłosy wydobywające się z budynku. Na miejsce od razu wysłano najbliższy patrol wywiadowców.

Funkcjonariusze szybko przystąpili do działań i wewnątrz budynku zatrzymali mężczyznę, który akurat przeszukiwał asortyment. Sprawca był kompletnie zaskoczony i początkowo twierdził, że jest pracownikiem. Szybko jednak wyszło na jaw, że to wielokrotny recydywista. Mężczyzna ostatnio był zatrzymywany w sprawie kradzieży z włamaniem do domu pomocy społecznej.

46-latek usłyszał kolejne zarzuty kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Tym razem na wniosek prokuratora trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony