Aktualności

Wjechał na czerwonym i zderzył się z Volkswagenem

Data publikacji 31.01.2023

31-letni kierowca Citroena wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z Volkswagenem. Do zdarzenia doszło w sobotę na skrzyżowaniu alei Kraśnickiej i ulicy Roztocze. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Teraz policjanci w tej sprawie prowadzą czynności wyjaśniające. Apelujemy o przestrzeganie przepisów drogowych!

 

Film Film z monitoringu.mp4

Pobierz plik Film z monitoringu.mp4 (format mp4 - rozmiar 3.49 MB)

 

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 12:50 na skrzyżowaniu alei Kraśnickiej z ulicą Roztocze w Lublinie. Kolizja została zarejestrowana przez kamerę Wydziału Zarządzenia Ruchem Drogowym ii Mobilnością. Na nagraniu widać jak kierujący samochodem marki Citroen z dużą prędkością wjeżdża na skrzyżowanie i doprowadza do zderzenia z prawidłowo jadącym Volkswagenem. Na szczęście nikt w wyniku tego groźnie wyglądającego zdarzenia nie ucierpiał.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że 31-latek siedzący za kierownicą Citroena zlekceważył czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie. Policjanci w tej sprawie prowadzą czynności wyjaśniające, po których prawdopodobnie będą kierować wniosek do sądu.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

 

Nagranie z monitoringu na którym widać zderzenie dwóch aut.

Powrót na górę strony