Aktualności

Policjanci odzyskali silniki o wartości 150 tysięcy złotych

Części samochodowe pochodzące najprawdopodobniej z kradzieży znaleźli i zabezpieczyli operacyjni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie podczas przeszukania hali magazynowej jednej z podlubelskich firm. Wśród zabezpieczonego mienia znalazły się silniki z osprzętem, skrzynie biegów oraz inne elementy konstrukcyjne o wartości 150 tysięcy złotych. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tej sprawy.

Do realizacji doszło na terenie powiatu lubelskiego. Z ustaleń operacyjnych z wydziału zajmującego się przestępczością przeciwko mieniu wynikało, iż na terenie jednej z podlubelskich firm mogą znajdować się drogie silniki z kradzieży. Funkcjonariusze podczas przeszukania hali magazynowej odnaleźli części z usuniętymi numerami VIN. Wśród zabezpieczonego mienia znalazły się silniki z osprzętem, skrzynie biegów oraz inne elementy konstrukcyjne. Wszystkie części pochodziły drogich samochodów. Łączną wartość odzyskanych elementów to około 150 tysięcy złotych.

Obecnie policjanci prowadzą intensywne czynności w tej sprawie. Funkcjonariusze ustalają okoliczności kradzieży oraz poszukują osób odpowiedzialnych za czyny.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony