Aktualności

Poszukujemy informacji na temat nieznanych zwłok

Policjanci z 1. komisariatu prowadzą czynności identyfikacyjne w celu ustalenia tożsamości NN mężczyzny. Ciało zostało odnalezione 1 lutego w opuszczonym budynku. Denat prawdopodobnie poruszał się o charakterystycznej lasce. Jeżeli ktoś ma wiedzę na temat tego zdarzenia lub posiada informacje co do tożsamości mężczyzny proszony jest o kontakt z 1. komisariatem Policji w Lublinie.

1 lutego 2023 roku przy ulicy Działkowej w Lublinie w opuszczonym budynku odnalezione zostały zwłoki mężczyzny. Przy denacie nie odnaleziono żadnych dokumentów.

W miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ciało mężczyzny na sekcję zwłok. Badanie nie wykazały, by do śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Rysopis:

Mężczyzna zaniedbany (prawdopodobnie bezdomny), poruszał się o lasce, wiek około 50-70 lat, wzrost 160-170 cm, szczupła budowa ciała. Ubrany był w czarną kurtkę zimową, brązową rozpinaną bluzę, niebieską koszulę, spodnie ciemnoszare.

Jeżeli ktoś posiada wiedzę na temat zdarzenia lub zna tożsamość mężczyzny, proszony jest o kontakt z 1. Komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej 23 – telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony