Aktualności

Podziękowania za odnalezienie 70-latki

Do 4. komisariatu Policji w Lublinie wpłynęły podziękowania od mieszkańca Lublina, który docenił szybkie działania mundurowych zmierzające do odnalezienia jego schorowanej żony. 70-latka dwukrotnie w ciągu kilku dni oddaliła się spod opieki bliskich. W obu przypadkach została szybko odnaleziona przez funkcjonariuszy.

Do obu zaginięć kobiety doszło w marcu. W pierwszym przypadku 70-latka wykorzystała fakt, że jej mąż musiał na chwilę pójść załatwić sprawy urzędowe. Wtedy kobieta wysiadła z samochodu i oddaliła się w nieznanym kierunku. Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, iż seniorka wymaga stałej opieki i cierpi na zaniki pamięci. Na szczęście dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy została odnaleziona.

Kolejny przypadek miał miejsce 15 marca. Wówczas 70-latka kolejny raz oddaliła się spod opieki bliskich. Kobieta w nocy wyszła z domu, nie informując, że wychodzi, udała się w nieznanym kierunku. Poszukiwania za emerytką trwały kilka godzin. Ostatecznie mieszkanka Lublina została odnaleziona przez patrol policji blisko 7 kilometrów od miejsca zamieszkania. 70-latka była przemarznięta i zdezorientowana.

Działania mundurowych, którzy brali udział w poszukiwaniach, została doceniona przez rodzinę zaginionej. Do 4. komisariatu Policji w Lublinie wpłynęły podziękowania, w których mąż 70-latki docenia szybkie i zdecydowane działania lubelskich policjantów.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony