Aktualności

Podczas kłótni postrzelił 67-latka z pistoletu pneumatycznego

Na 3 miesiące do tymczasowego aresztu trafił 29-latek, który podczas kłótni postrzelił z pistoletu pneumatycznego konkubenta swojej matki. Powodem zajścia były nieporozumienia o mieszkanie. Mężczyzna odpowie za usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W ostatni weekend policjanci z komisariatu w Niemcach zostali powiadomieni o postrzeleniu z pistoletu pneumatycznego 67-latka. Do zajścia doszło podczas awantury w jednym z domów na terenie powiatu lubelskiego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, powodem zdarzenia były nieporozumienia na tle wspólnego mieszkania. Podczas kłótni 29-latek z bliskiej odległości miał oddać strzały z pistoletu pneumatycznego w kierunku konkubenta swojej matki. 67-latek został raniony i wymagał pomocy medycznej.

Policjanci zatrzymali 29-latniego napastnika. Mężczyzna trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Odpowie przede wszystkim za usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Wczoraj na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Mieszkańcowi powiatu lubelskiego grozi do 10 lat więzienia.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony