Aktualności

Poszukujemy świadków wypadku

Data publikacji 01.07.2023

Funkcjonariusze poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 6 czerwca w Lublinie na przystanku autobusowym przy Bramie Krakowskiej. W trakcie zdarzenia doszło do przewrócenia się starszego mężczyzny, który wsiadał do trolejbusu. Osoby, które były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 6 czerwca 2023 roku około godziny 7:30 na ulicy Lubartowskiej w Lublinie (przystanek MPK Brama Krakowska 01). Z ustaleń w sprawie wynika, że podczas wsiadania do trolejbusu linii 156 doszło do przewrócenia się starszego mężczyzny. W wyniku zdarzenia doznał on obrażeń ciała.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia, proszony jest o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 82 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 50 28, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony