Aktualności

Śmiertelne potrącenie kobiety. Kto widział wypadek?

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj przy ulicy Elsnera w Lublinie. 79-latka została potrącona przez kierującego samochodem marki Dacia. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. 54-letni kierujący był trzeźwy. Jeżeli ktoś był świadkiem wypadku proszony jest o kontakt z Policją.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 6. przy ulicy Elsnera w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 54-letni kierujący samochodem marki Dacia jechał w kierunku ulicy Spółdzielczości Pracy. Poza oznakowanym przejściem dla pieszych jezdnię przekraczała starsza kobieta. Niestety, ale kierowca najprawdopodobniej nie zauważył pieszej i doszło do potrącenia. 79-letnia mieszkanka Lublina zmarła w szpitalu.

Kierujący Dacią był trzeźwy. Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dowody. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wypadku. Jeżeli ktoś był świadkiem wypadku proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie przy ul. Północnej 3 - telefon 47 811 50 28lub pod numerem alarmowym 112.

nadkomisarz Kami Gołębiowski

Powrót na górę strony