Aktualności

Zagraliśmy w charytatywnym turnieju dla naszego kolegi Krzysztofa

Data publikacji 11.09.2023

Reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wraz z drużynami zaprzyjaźnionych służb mundurowych wzięła wczoraj udział w Turnieju Charytatywnym zorganizowanym w miejscowości Jabłonna – Majątek. Podczas meczu zbierane były środki na leczenie i rehabilitację naszego kolegi - Krzysztofa Goduli. Pracownik KMP w Lublinie uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, w którym złamał kręgosłup. Jego walka o zdrowie jest niezwykle trudna i kosztowna.

Celem rozegranego wczoraj  w Jabłonnej - Majątek charytatywnego turnieju była zbiórka środków prowadzona na rzecz naszego kolegi - Krzysztofa Goduli, mieszkańca Czerniejowa, emerytowanego policjanta, obecnie pracownika KMP w Lublinie, który kilka miesięcy temu uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu.

W wypadku Krzysztof złamał kręgosłup. Po zdarzeniu trafił do szpitala, w którym przeszedł operację i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Miał wiele szczęścia, przeżył, ale poza złamanym kręgosłupem wdało się też zapalenie płuc i niewydolność płucna. Po wypadku utrzymywało się porażenie czterokończynowe. Krzysztof nie poddaje się i nadal walczy. Jego walka o zdrowie jest niezwykle trudna i kosztowna. Cały czas potrzebuje środków na rehabilitację i dalsze leczenie.

Na boisku „Aveniru” zebrały się drużyny reprezentujące służby mundurowe: Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej oraz Służby Celno-Skarbowej.

Reprezentanci lubelskiego garnizon Policji po zwycięskim meczu ze Służbą Więzienną ( 3:1), oraz reprezentacją Gminy Jabłonna (9:2), na koniec oddała pierwszeństwo drużynie Państwowej Straży Pożarnej, przegrywając jedną bramką (3:4) i plasując się ostatecznie na II miejscu.

Organizatorami Turnieju była Młodzieżowa Rada Gminy Jabłonna oraz Urząd Gminy Jabłonna. Wydarzenie wsparli lokalni przedsiębiorcy i artyści. Odbyty się licytacje voucherów, grafiki oraz koszulek meczowych.
 

Naszemu koledze Krzysztofowi można pomóc wchodząc na stronę zbiórki:

LINK DO ZBIÓRKI: https://www.siepomaga.pl/krzysztof-godul

 

kom. Anna Kamola

  • rozgrywany mecz
  • mecz na boisku
  • policyjna drużyna na boisku
  • grupowe zdjęcie policyjnej drużyny
  • uczestnicy meczu z nagrodą
  • złote jabłka przygotowane dla uczestników meczu
  • dwaj kapitanowie drużyny w uścisku ręki
  • grupowe zdjęcie wszystkich osób zaangażowanych w turniej
  • kobieta  przemawia do mikrofonu
Powrót na górę strony