Aktualności

Poszukiwany wpadł po powrocie z Holandii

Poszukiwacze zatrzymali ściganego listem gończym 30-letniego mieszańca Lublina. Ukrywał się przed Policją w Holandii, bo miał do odsiadki ponad 2 lata pozbawienia wolności za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W trakcie zatrzymania w jego mieszkaniu policjanci znaleźli marihuanę, haszysz i amunicję.

Poszukiwania w tej sprawie prowadzili policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie. Funkcjonariusze przez ostatnie miesiące intensywnie pracowali nad ustaleniem miejsca ukrywania się 30-latka. Za mężczyzną wydano list gończy. Był poszukiwany za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Prowadzone czynności operacyjne przyczyniły się do ustalenia, że kilka dni temu mężczyzna wrócił do Lublina z Holandii. We wtorkowy poranek policjanci udali się pod ustalony adres. Na miejscu zastali poszukiwanego. Dodatkowo policjanci w mieszkaniu 30-latka znaleźli marihuanę, haszysz i amunicje. Mieszkaniec Lublina wkrótce odpowie za kolejne przestępstwa przed sądem. Dodatkowo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony