Aktualności

Poszukujemy uczestnika wypadku

Data publikacji 09.11.2023

Funkcjonariusze poszukują uczestnika wypadku drogowego, do którego doszło 31 października na ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Samochód osobowy potrącił pieszą i odjechał. Osoby, które były świadkami wypadku, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 31 października 2023 roku około godziny 7:30 na ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Na wysokości kaplicy na przejściu dla pieszych kierujący nieznanym samochodem osobowym potrącił pieszą i odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia, posiada nagranie z rejestratora jazdy lub ma wiedzę na temat uczestników, proszony jest o zgłoszenie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie - kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 50 28, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Numer sprawy, na który należy się powołać to: RSD – 217/2023

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony