Aktualności

Emerytka zainteresowała się złodziejem rowerów

Policjanci zatrzymali 39-letniego złodzieja rowerów. Mężczyznę w czasie przecinania linki zauważyła emerytka. Próbował uciekać. Jednak szybko namierzyli go kryminalni. Na chwilę obecną usłyszał 2 zarzuty. Grozi mu 10 lat więzienia.

Pod koniec ubiegłego tygodnia lubelscy policjanci otrzymali zgłoszenie o usiłowaniu kradzieży roweru. Mężczyzna miał zostać spłoszony przez emerytkę, która zainteresowała się próbą przecięcia linki zabezpieczającej. Mężczyzna przekonywał kobietę, że zgubił kluczyk, a rower należy do niego. Jednak mieszkanka Lublina nie uwierzyła w zmyśloną historię i  zadzwoniła do dyżurnego.

Na miejsce od razu wysłano operacyjnych z 1. komisariatu. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do sprawdzania pobliskiego terenu. W trakcie czynności sprawca został zatrzymany. Jak się okazało, miał przy sobie sporo różnego rodzaju narzędzi.

39-latek trafił do policyjnej celi. Jak się okazało, miał swoim koncie miał jeszcze jedno przestępstwo, polegające na kradzieży z włamaniem. Jego łupem również padł rower. Sprawca usłyszał zarzuty.  Grozi mu do 10 lat więzienia.  

nadkomisarz Kamil Gołębiowski    

Powrót na górę strony