Aktualności

Włamywacz, multirecydywista trafił do aresztu

13 włamań, 4 kradzieże i dwa przywłaszczenia udowodnili 37-latkowi kryminalni z komisariatu w Niemcach. Mężczyzna to wielokrotny recydywista. Wykorzystywał każdą okazję do kradzieży. Łączną wartość strat oszacowano na ponad 30 tysięcy złotych. Większość mienia odzyskali policjanci. Sprawca usłyszał zarzuty i trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

37-latka zatrzymali kryminalni z komisariatu w Niemcach. Funkcjonariusze w ostatnim czasie otrzymali sporo zgłoszeń o włamaniach i kradzieżach. Operacyjni podczas pracy z zatrzymanym udowodnili mu, aż 13 włamań, 4 kradzieże i 2 przywłaszczenia. Mężczyzna okradał znajomych, pracodawcę oraz przypadkowo poznane osoby, u których szybko wzbudzał zaufanie. Jego łupem padł przede wszystkim sprzęt budowlany, biżuteria oraz elektronika. Łączne straty oszacowano na przeszło 30 tysięcy złotych. Większość mienia wstawiał do lombardów.

Zatrzymany okazał się być multirecydywistą. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury i usłyszał zarzuty. Policjanci odzyskali już większość skradzionego mienia. 37-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 15 lat więzienia.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony