Aktualności

Poszukujemy świadków wypadku

Funkcjonariusze poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 16 marca na skrzyżowaniu Alei Andersa i Spółdzielczości Pracy. Kierujący peugeotem z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w słup latarni. Osoby, które były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 16 marca 2024 roku około godziny 10:45 w Lublinie na skrzyżowaniu Alei Andersa i Spółdzielczości Pracy. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem marki Peugeot z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pas zieleni, a następnie przodem pojazdu uderzył w słup latarni oświetleniowej.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia, proszony jest o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 81 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 58 75, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony