Aktualności

Na chwilę wrócił do Polski. To go zgubiło

Współpraca poszukiwaczy z KMP i KWP w Lublinie pozwoliła na zatrzymanie 37-latka z Lublina. Był poszukiwany listem gończym za szereg oszustw internetowych. W obawie przed zatrzymaniem wyjechał z do Holandii, gdzie ukrywał się przez 2 lata. Wpadł kilka godzin po powrocie do kraju.

Policjant prowdzi zatrzymanego mężczyznę.

Od kilku miesięcy kryminalni z komendy miejskiej pracowali nad sprawą poszukiwanego 37-latka z Lublina. Prowadzone czynności pozwoliły im ustalić, że mężczyzna ukrywał się w Amsterdamie. Przełom nastąpił kilka dni temu. Kryminalni z KMP w Lublinie ustalili, że poszukiwany przyjechał do kraju i przebywa na terenie województwa wielkopolskiego. Policjanci wiedzieli także, że będzie w kraju jedynie kilka dni. Z uwagi na ten fakt podjęto decyzję o zatrzymaniu poszukiwanego na terenie Wielkopolski.

Poszukiwacze z KMP w Lublinie wspierani przez kolegów z KWP w Lublinie w czwartkowe popołudnie zatrzymali poszukiwanego w Kaliszu. Mężczyzna był agresywny. Kompletnie nie spodziewał się tak szybkiego działania lubelskich policjantów.

37-latek trafił już do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe miesiące za popełnione przestępstwa.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Powrót na górę strony