Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: Gratulacje dla medalistów

Słowa uznania, gratulacje i upominki przyjęło dziś w gabinecie Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji troje lubelskich policjantów. Podkom. Małgorzata Bigos, sierż. Dariusz Tkaczyk oraz nadkom. Jacek Szczęśniak to policyjni pływacy, którzy przed kilkoma tygodniami powrócili z Otwartych Mistrzostw Policji w Pływaniu z pokaźną kolekcją medali. Sukcesów w tej dziedzinie sportu gratulowali im: szef lubelskiego garnizonu- inspektor Dariusz Działo wraz z zastępcami oraz Komendant Miejski Policji w Lublinie ? insp. Jacek Buczek...

Słowa uznania, gratulacje i upominki przyjęło dziś w gabinecie Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji troje lubelskich policjantów. Podkom. Małgorzata Bigos, sierż. Dariusz Tkaczyk oraz nadkom. Jacek Szczęśniak to policyjni pływacy, którzy przed kilkoma tygodniami powrócili z Otwartych Mistrzostw Policji w Pływaniu z pokaźną kolekcją medali. Sukcesów w tej dziedzinie sportu gratulowali im: szef lubelskiego garnizonu- inspektor Dariusz Działo wraz z zastępcami oraz Komendant Miejski Policji w Lublinie – insp. Jacek Buczek.

 
O powrocie naszych medalistów,  policjantów z Otwartych Mistrzostw Policji w Pływaniu pisaliśmy na początku grudnia. Lubelski garnizon Policji reprezentowała na zawodach w Szczytnie czwórka naszych funkcjonariuszy: sierż. Maja Narug z KMP w Lublinie, sierż. Dariusz Tkaczyk z Komisariatu IV Policji w Lublinie,  nadkom. Jacek Szczęśniak z Komisariatu I Policji w Lublinie a także nasza faworytka, najlepsza policyjna pływaczka z lubelskiego garnizonu – podkom. Małgorzata Bigos.
W zaciętej walce o Puchar Komendanta Głównego Policji wszyscy zawodnicy prezentowali wysoki poziom. W klasyfikacji ogólnej lubelska grupa na 38 drużyn zajęła IX miejsce. Puchar Komendanta Głównego Policji w klasyfikacji na najlepszą drużynę policyjną zdobyła Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie  zajęła drugie miejsce.
                     
W sumie nasi pływacy w zawodach wywalczyli 5 medali. Aż trzy złote krążki zawdzięczamy Pani Małgorzacie Bigos. Kolejne medale to srebro i brąz.
To zaangażowanie w propagowanie sportu i własny rozwój docenili przełożeni funkcjonariuszy, którzy postanowili osobiście pogratulować im zdobytych sukcesów. Dziś troje z medalistów spotkało się w gabinecie Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. 
           
Gratulacje i  słowa uznania policyjni pływacy przyjęli od szefa lubelskiego garnizonu- insp. Dariusza Działo i jego zastępców oraz od Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie – insp. Jacka Buczka. Nasi medaliści otrzymali także upominki.

A.S.
 
  • załącznik
Powrót na górę strony