Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozbójnik w rękach policji

Policjanci z II komisariatu w Lublinie zatrzymali wczoraj 27?latka, który w sobotnią noc dokonał rozboju na dziewczynie i jej znajomym. Sprawca najpierw pił razem z nimi alkohol w jednym z lubelskich hoteli a następnie pobił i okradł z pieniędzy oraz wartościowych przedmiotów. Rozbójnik trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty. Za rozbój grozi kara 12 lat pozbawienia wolności

Policjanci z II komisariatu w Lublinie zatrzymali wczoraj 27–latka, który w sobotnią noc dokonał rozboju na dziewczynie i jej znajomym. Sprawca najpierw pił razem z nimi alkohol w jednym z lubelskich hoteli a następnie pobił i okradł z pieniędzy oraz wartościowych przedmiotów. Rozbójnik trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty. Za rozbój grozi kara 12 lat pozbawienia wolności.

 

           Do zdarzenia doszło sobotniej nocy. 28-latka z gm. Fajsławice razem z 36-latkiem z Lublina w kilku lokalach spożywali alkohol. Wychodząc z jednego z nich, spotkali dwóch mężczyzn, których zaprosili na libację do jednego z lubelskich hoteli. Jednym z zaproszonych był 39-latek z Lublina, który po niedługim czasie wyszedł z hotelu. Drugi z mężczyzn został z nimi do późnej nocy.

 

          W trakcie spożywania alkoholu, pomiędzy kobietą a zaproszonym gościem doszło do nieporozumienia. 27-latek najpierw wyrwał jej telefon komórkowy a następnie uderzył ręką w twarz. Po tym sprawca pobił jeszcze 36-latka okradając go przy tym z telefonu, zegarka, dokumentów oraz pieniędzy po czym uciekł.

 

          Wartość strat pokrzywdzeni oszacowali na kwotę 2 tys. złotych. Ponadto 36-letni pokrzywdzony w wyniku pobicia trafił do szpitala. Policjanci ustalili kim był sprawca tego rozboju. Okazał się nim 27-letni Tomasz B. z gm. Ostrówek, który wczoraj rano trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odnaleźli przy nim skradzione przedmioty. Dzisiaj mężczyzna z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie trafi przed oblicze prokuratora. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

A.A.

  • załącznik
Powrót na górę strony