Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Papierosy w BMW.

Blisko 1000 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili wczoraj w jednym z samochodów zaparkowanych przy ul. Lubartowskiej w Lublinie policjanci z II Komisariatu Policji. Bezakcyzowy towar należał do 39-letniej mieszkanki miasta. Zgodnie z przepisami kodeksu karno ?skarbowego kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia.

Blisko 1000 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili wczoraj w jednym z samochodów zaparkowanych przy ul. Lubartowskiej w Lublinie policjanci z II Komisariatu Policji. Bezakcyzowy towar należał do 39-letniej mieszkanki miasta. Zgodnie z przepisami kodeksu karno –skarbowego kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia.
 
Policjanci z II Komisariatu Policji ujawnili wczoraj w samochodzie m-ki BMW zaparkowanym przy ul. Lubartowskiej w Lublinie pochodzące z przemytu papierosy. Jak się okazało w aucie znajdowało się łączne blisko 1000 paczek papierosów. Bezakcyzowy towar należał do 39-letniej mieszkanki Lublina. Papierosy zostały zabezpieczone.  Trwa szacowanie strat jakie poniósł skarb państwa z tytuły należnych podatków  W myśl przepisów karnych Kodeksu Karno - Skarbowego posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat dwóch.
R.L.R.
  • załącznik
Powrót na górę strony