Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spacer po samochodach.

Policjanci z VII Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali sprawców zniszczenia 6 samochodów zaparkowanych na osiedlowym parkingu przy ul. Watykańskiej. W chwili zatrzymani wszyscy byli pijani, mieli od 0, 25 do 2 promili alkoholu. Młodzi mieszkańcy Lublina trafili do policyjnego aresztu. Za zniszczenie mienia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z VII Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali sprawców zniszczenia 6 samochodów zaparkowanych na osiedlowym parkingu przy ul. Watykańskiej. W chwili zatrzymani wszyscy byli pijani, mieli od 0, 25 do 2 promili alkoholu. Młodzi mieszkańcy Lublina trafili do policyjnego aresztu. Za zniszczenie mienia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Do zdarzenia doszło w miniona sobotę przy ul. Watykańskiej w Lublinie. Oficer dyżurny otrzymał informację o niszczeniu zaparkowanych samochodów. Świadek podał dyżurnego także rysopisy sprawców. Chwilę później na miejscu byli już policjanci, jednak na parkingu nikogo nie było.  Mundurowi sprawdzali pobliskie ulice.   Przy  Jana Pawła, na wysokości stacji paliw, zauważyli czterech mężczyzn odpowiadających rysopisom podanym przez świadka. Sprawcy to młodzi mieszkańcy Lublina w wieku od 17 do 20 lat. W chwili zatrzymani wszyscy byli pijani, mieli od 0, 25 do 2 promili alkoholu. Jak ustalili policjanci uszkodzili 6 samochodów. W większości aut zniszczona została karoseria. Samochody mają widoczne ślady wgniecenia dachu.
Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Za zniszczenie mienia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
R.L.R.
 
  • załącznik
Powrót na górę strony