Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują świadków wypadku.

Lubelscy policjanci zwracają się z apelem do osób, które były bezpośrednimi świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku, do którego doszło 11 grudnia w Lublinie na skrzyżowaniu ulic Droga Męczenników Majdanka i Startowa. Kierująca samochodem m-ki Opel Vectra nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem m-ki Audi. Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel. (081) 535-41-85 lub pod nr 997.

Lubelscy policjanci zwracają się z apelem do osób, które były bezpośrednimi świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku, do którego doszło 11 grudnia w Lublinie na skrzyżowaniu ulic Droga Męczenników Majdanka i Startowa. Kierująca samochodem m-ki Opel Vectra nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem m-ki Audi. Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel. (081) 535-41-85 lub pod nr 997.
 
Wydział ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 11 grudnia około godziny 17.23 w Lublinie na skrzyżowaniu ulic Droga Męczenników Majdanka i Startowa. Kierująca samochodem m-ki Opel Vectra nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem m-ki Audi.  
Osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 150 lub kontakt pod nr tel. (81) 535-41-85.
 
J.D.
  • załącznik
Powrót na górę strony