Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konopie w tunelu.

Wczoraj policjanci z IV komisariatu ujawnili plantację marihuany. Do policyjnego aresztu trafił 23- letni hodowca. Mężczyzna pod foliowym namiotem zasadził konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli 47 sztuk roślin, niektóre z sadzonek sięgały nawet do 1, 5 metra. Na strychu mieszkania odnaleziono 114 g susz konopi. 23-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z IV komisariatu ujawnili plantację marihuany. Do policyjnego aresztu trafił 23- letni hodowca.  Mężczyzna pod foliowym namiotem zasadził konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli 47 sztuk roślin, niektóre z sadzonek sięgały nawet do 1, 5 metra. Na strychu mieszkania odnaleziono 114 g susz konopi. 23-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 
 
Wczoraj dzielnicowy z IV komisariatu podczas obchodu dzielnicy zauważył na jeden z posesji przy ul. Wapiennej  foliowy namiot. Tunel obsadzony był dookoła pomidorami, które maskowały dojście do namiotu. Jak się później okazało pod folią znajdowała się plantacja marihuany.
        

 Policjanci ustalili właściciela nielegalnej uprawy, którym okazał się 23-letni mieszkaniec Lublina. Jak tłumaczył policjantom zatrzymany konopie zasiał na własny użytek. Nasiona zakupił przez Internet. W namiocie rosło 47 sztuk konopi, niektóre z roślin miały nawet do 1, 5 metra wysokości.
                     
Na strychu budynku policjanci odnaleźli pozostawione do suszenia się rośliny.  Łącznie zabezpieczono blisko 115 g marihuany.  Mężczyzna nie był wcześniej karany. O dalszym losie 23-latka zdecyduje prokurator. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
  • załącznik
Powrót na górę strony