Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za włamania.

Policjanci z VI Komisariatu Policji zatrzymali 19-letniego mieszkańca Lublina. Mateusz K. w minioną sobotę włamała się do jednego z mieszkań przy ul. Hutniczej. Ze środka zabrał telewizor, dwa odtwarzacze DVD i kuchenkę mikrofalową. Jak ustalili policjanci 19-latek ma na swoim koncie także 7 włamań do pojazdów, do których doszło jeszcze w 2008 roku. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z VI Komisariatu Policji zatrzymali 19-letniego mieszkańca Lublina. Mateusz K. w minioną sobotę włamała się do jednego z mieszkań przy ul. Hutniczej. Ze środka zabrał telewizor, dwa odtwarzacze DVD i kuchenkę mikrofalową. Jak ustalili policjanci 19-latek ma na swoim koncie także 7 włamań do pojazdów, do których doszło jeszcze w 2008 roku. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Policjanci z VI komisariatu policji otrzymali zawiadomienie o włamaniu do jednego z mieszkań przy ul. Hutniczej w Lublinie. Do zdarzenia doszło w minioną  sobotę.  Ze środka złodziej zabrał telewizor, dwa odtwarzacze DVD oraz kuchenkę mikrofalowa. Operacyjni z VI  komisariatu rozpoczęli poszukiwania włamywacza. Ich typowania doprowadziły do 19-letniego mieszkańca Lublina.
W trakcie wykonywania czynności 19-latek przyznał się do włamania. Podczas składanych  wyjaśnień przyznał, że  zrabowane łupy chciał  sprzedać. Jak się okazało to nie jedyne przestępstwa, jakie ma na swoim koncie młody mieszkaniec Lublina. Policjanci udowodnili mu także 7 włamań do samochodów, do których doszło w 2008 roku. Ze środka zabierała wszystko, co przedstawiało jakąkolwiek wartość. Jego łupem padały głównie anteny i radia CB oraz radioodtwarzacze. W przeszłości Mateusz K. wchodził już w konflikt z prawem. Decyzją sądu rodzinnego umieszczony był także w jednym z Ośrodków Wychowawczych. Teraz za swoje czyny odpowie, jako osoba dorosła. Grozi mu do 10 lat pozbawienia  wolności.
R.L.R.
Powrót na górę strony