Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Znowu alkohol przyczyną tragedii.

Lubelscy wywiadowscy zatrzymali czworo uczestników libacji, do której doszło wczorajszej nocy w jednym z mieszkań przy ul. Kunickiego w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 49-letnia kobieta zraniła nożem 35-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Wśród czwórki zatrzymanych jest dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Wszyscy byli pijani mieli od 0,2 do 2,5 promila alkoholu. Do policyjnego aresztu trafił także 18-letni mieszkaniec Lublina. Chłopak podczas awantury domowej zranił nożem konkubenta matki. W chwili zatrzymani był pijany, miał 1, 2 promila alkoholu. Ranny 51-latek przebywa w szpitalu.

 
Lubelscy wywiadowscy zatrzymali czworo uczestników libacji, do której doszło wczorajszej nocy w jednym z mieszkań przy ul. Kunickiego w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 49-letnia kobieta zraniła nożem 35-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Wśród czwórki zatrzymanych jest dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Wszyscy byli pijani mieli od 0,2 do 2,5 promila alkoholu.  Do policyjnego aresztu trafił także 18-letni mieszkaniec Lublina.  Chłopak podczas awantury domowej zranił nożem konkubenta matki. W chwili zatrzymani był pijany, miał 1, 2 promila alkoholu. Ranny 51-latek przebywa w szpitalu.
 
Wczoraj rano oficer dyżurny KMP w Lublinie otrzymał informację o ujawnieniu w jednym z mieszkań przy ul. Kunickiego zwłok młodego mężczyzny. Na miejsce pierwsi dotarli lubelscy wywiadowcy i policjanci z VIII KP , anastępnie  policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP.  Na ciele ofiary ujawniono ranę kłutą. W mieszkaniu przebywało cztery osoby, dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku od 22-49 lat. Wszyscy byli pijani, przeprowadzone badanie wykazało, że mieli od 02 do 2, 5 promila alkoholu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń w mieszkaniu przez całą noc odbywała się libacja alkoholowa. 35-letni mężczyzna przyszedł rano po biesiadująca wraz z towarzystwem konkubinę.  Śmiertelne rany zadała mu właścicielka mieszkania 49-letnia Maria N-S. Kobieta miała ponad 2 promile alkoholu. Śledczy w dalszym ciągu ustalają przebieg zdarzenia. Z zatrzymanymi będą dzisiaj wykonywane dalsze czynności procesowe.
                 
Do policyjnego aresztu trafił również 18-letni mieszkaniec Lublina. Grzegorz D. podczas awantury domowej ugodził nożem konkubenta swojej matki. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w jednym z mieszkań przy ul. Wrońskiej. Ranny 51-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł zabiegł operacyjny. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany kilkanaście minut później w jednym z mieszkań przy ul. Kunickiego w Lubinie. 18-latek w chwili zatrzymania był pijany, miał 1, 2 promila alkoholu.
  • załącznik
Powrót na górę strony