Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: 27-latek miał przy sobie 70 porcji amfetaminy

Operacyjni zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali 27 latka o pseudonimie ?Szuwar?. W trakcie zatrzymania posiadał przy sobie blisko 70 porcji amfetaminy. Szacowana wartość narkotyku to około 1400złotych. Wczoraj decyzją Sądu Rejonowego Lublinie został tymczasowo aresztowany. Za posiadanie narkotyków w znacznych ilościach. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Operacyjni zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali 27 latka o pseudonimie „Szuwar”. W trakcie zatrzymania posiadał przy sobie blisko 70 porcji amfetaminy. Szacowana wartość narkotyku to około 1400złotych. Wczoraj decyzją Sądu Rejonowego Lublinie został tymczasowo aresztowany. Za posiadanie narkotyków w znacznych ilościach. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
 
         Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w bloku na osiedlu Tatary. Operacyjni z  miejskiej komendy zajmujący się przestępczością narkotykową  wspólnie z kolegami z VI komisariatu ustalili, że jeden z mieszkańców może posiadać narkotyki. Zauważyli, że podejrzany mężczyzna schodzi do piwnicy i zabiera foliowe opakowania. W tym momencie operacyjni postanowili zatrzymać obserwowanego mężczyznę. 

        Podejrzenia stróżów prawa okazały się słuszne. Przy mężczyźnie ujawnili 23 woreczki strunowe zawierający biały proszek.   Po przebadaniu substancji okazało się, że jest to amfetamina. Łącznie blisko 70 gram narkotyku.  Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Był nim 27-letni Grzegorz S. pseudonim Szuwar.

       Wczoraj decyzją Sądu Rejonowego Lublinie został tymczasowo aresztowany. Za posiadanie narkotyków w znacznych ilościach. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
 

AF

  • załącznik
Powrót na górę strony