Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakowali 17 latka, a później zabrali mu telefon i kurtkę.

Policjanci z III Komisariatu Policji w Lublinie ustalili i zatrzymali sprawców rozboju, do którego doszło przy ul. Krańcowej. 18 latek i jego 16 letni kolega zaatakowali wychodzącego ze sklepu młodego chłopaka. Zadali mu kilka ciosów, a później skradli kurtkę i telefon komórkowy. Dzisiaj napastnicy zostali zatrzymani przez kryminalnych. Pełnoletni mieszkaniec Lublina zostanie doprowadzony do prokuratury, sprawą nieletniego zajmie się Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Policjanci z III Komisariatu Policji w Lublinie ustalili i zatrzymali sprawców rozboju, do którego doszło przy ul. Krańcowej. 18 latek i jego 16 letni kolega zaatakowali wychodzącego ze sklepu młodego chłopaka.  Zadali mu kilka ciosów, a później skradli kurtkę i telefon komórkowy. Dzisiaj  napastnicy zostali zatrzymani przez kryminalnych.  Pełnoletni mieszkaniec Lublina zostanie doprowadzony do prokuratury, sprawą nieletniego zajmie się Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.
 
Do zdarzenia doszło pod koniec września 2010 roku przy ul. Krańcowej w Lublinie. Do wychodzącego ze sklepu 17 latka podeszło dwóch młodych mężczyzn. Zażądali od niego pieniędzy. Napastnicy obezwładnili 17-latka, zadali mu kilka ciosów w głowę, a później zabrali mu kurtkę oraz telefon komórkowy. Łączna wartość strat oszacowana została na kwotę 270 zł.
Po otrzymanym zgłoszeniu o zdarzeniu sprawą zajęli się kryminalni z III Komisariatu Policji. Dzisiaj rano policjanci zatrzymali sprawców, którymi okazali się dwaj młodzi mieszkańcy Lublina w wieku 18 i 16 lat. Policjanci odzyskali też skradzione 17-latkowi mienie.
18-letni Szymon C. będzie doprowadzony do prokuratury. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawą nieletniego zajmie się z kolei Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.
R.L.R.
 
  • załącznik
Powrót na górę strony