Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na targu ze starociami handlował bezakcyzowym towarem i amunicją.

Policjanci z I komisariatu wspólnie z przedstawicielami Urzędu Celnego zatrzymali 43-latka, który na targu ze starociami handlował bezakcyzowymi papierosami i alkoholem. W trakcie przeszukania jego towaru odnaleziono także ponad 100 różnej amunicji. Teraz mężczyzna odpowie za wprowadzanie do obrotu bezakcyzowych towarów oraz posiadanie amunicji bez wymaganego zezwolenia. Grozi za to kara do 8 lat wiezienia.

Policjanci z I komisariatu wspólnie z przedstawicielami Urzędu Celnego zatrzymali  43-latka, który na targu ze starociami handlował bezakcyzowymi papierosami i alkoholem. W trakcie przeszukania jego towaru odnaleziono także ponad 100 różnej amunicji. Teraz mężczyzna odpowie za wprowadzanie do obrotu bezakcyzowych towarów oraz posiadanie amunicji bez wymaganego zezwolenia. Grozi za to kara do 8 lat wiezienia.
 
 
43-letni mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany dzisiaj rano w trakcie wspólnych działań prowadzonych przez policjantów z I komisariatu wspólnie z przedstawicielami Urzędu Celnego. Mężczyzna, który na targowisku przy ul. Unii Lubelskiej handlował starociami, posiadał blisko 650 paczek papierosów bez akcyzy oraz 17 litrów nielegalnego alkoholu. W trakcie zabezpieczania bezakcyzowych wyrobów stróże prawa natknęli się na pudelka z amunicją. Łącznie zabezpieczono ponad 100 sztuk amunicji różnego rodzaju  m.in.  do broni myśliwskiej, kbks, oraz kbka.  43-latek posiadał także kilkanaście spłonek do amunicji kbks.
                   

Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci ustalili, że handlując bezakcyzowym towarem 43-latek naraził Skarb Państwa na straty w łącznej wysokości ponad 7 tys. złotych.  Pytany o amunicję, oznajmił, iż  zakupił ja  na targowisku ze starociami.
Teraz mężczyzna odpowie za wprowadzanie do obrotu bezakcyzowych towarów oraz posiadanie amunicji bez wymaganego zezwolenia. Grozi za to kara do 8 lat wiezienia.
 
A.S.
  • załącznik
Powrót na górę strony