Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zmyślił napad, bo uszkodził 5 pojazdów

Policjanci z II komisariatu zatrzymali 24-latka, który kierując na ul. Tumidajskiego alfą romeo uszkodził 5 zaparkowanych pojazdów. Ponieważ sprawca kolizji był pijany, sam postanowił zgłosić zdarzenie na Policję podając, że został napadnięty i pozbawiony samochodu. Dzięki świadkom zdarzenia policjanci wyjaśnili całą sprawę. Nietrzeźwy wandal z bujną wyobraźnią spędził noc w policyjnym areszcie. Dziś zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty...

Policjanci z II komisariatu zatrzymali 24-latka, który kierując na ul. Tumidajskiego alfą romeo uszkodził 5 zaparkowanych pojazdów. Ponieważ sprawca kolizji był pijany, sam postanowił zgłosić zdarzenie na Policję podając,  że został napadnięty i pozbawiony samochodu. Dzięki świadkom zdarzenia policjanci wyjaśnili całą sprawę.  Nietrzeźwy  wandal z bujną wyobraźnią spędził noc w policyjnym areszcie. Dziś zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

Wczoraj około godz. 22.00 policjanci z II komisariatu otrzymali zgłoszenie od 24-letniego mężczyzny, który poinformował, że z okolic ul. Tumidajskiego skradziono mu samochód marki Alfa Romeo. Zgłaszający dodał, że został napadnięty przez czterech nieznanych sprawców, którzy zabrali mu kluczyki wraz z dokumentami od pojazdu i odjechali. Policjanci  zaraz po otrzymaniu zgłoszenia pojechali na miejsce. Tam czekał na nich poszkodowany. Kilkanaście metrów dalej, policjanci znaleźli porzucone alfa romeo zgłaszającego oraz poobijane zaparkowane nieopodal pojazdy. W sumie ślady uszkodzeń takie jak poobrywane lusterka i wgnieciona karoseria nosiło 5 samochodów: fiat uno, audi, ford mondeo, rover oraz peugeot.

Kiedy funkcjonariusze przyjmowali zgłoszenie od ofiary napadu,   w tym samym czasie otrzymali informację od świadków, którzy twierdzili, że sprawcą uszkodzeń pojazdów jest nikt inny jak sam właściciel alfy romeo. Cała prawda wyszła na jaw, kiedy to funkcjonariusze przeszukali kieszenie jego odzieży, w których znaleźli i kluczyki od pojazdu i dokumenty.

Sprawca uszkodzenia samochodów został zatrzymany. 24-letni właściciel alfy romeo został przebadany na stan trzeźwości. Okazało się, że w organizmie miał 2 promile alkoholu. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.
Policjanci ustalają wartość strat poniesionych przez właścicieli uszkodzonych pojazdów.

A.S.
 
 
Powrót na górę strony