Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za narkotyki

Policjanci z III komisariatu zatrzymali 21 i 25 latka, u których znaleźli marihuanę. Susz roślinny stróże prawa znaleźli w pudełku po papierosach, pod siedzeniem samochodu oraz w oraz w popielniczce. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z III komisariatu zatrzymali 21 i 25 latka, u których znaleźli marihuanę. Susz roślinny stróże prawa znaleźli w pudełku po papierosach, pod siedzeniem samochodu oraz w  oraz w popielniczce. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj około południa policjanci z patrolu z III komisariatu znajdując się przy ul. Smoluchowskiego zauważyli stojący  w pobliżu samochód marki VW Passat, obok którego stał młody mężczyzna. Postawili  go wylegitymować. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec pow. bialskiego. W pojeździe na miejscu kierowcy znajdował się 25-letni mieszkaniec Włodawy. Funkcjonariusze w trakcie kontroli osobistej u 21-latka ujawnili pudełko po papierosach, a w nim woreczek foliowy z suszem  roślinnym. Z kolei w samochodzie pod siedzeniem kierowcy  i w popielniczce - kolejne dwa woreczki.
25-latek przyznał się do posiadania narkotyków.  Jak się również okazało, znajdował się po ich użyciu.
Obydwaj mężczyźni trafili na III komisariat. Policjanci ustalają skąd posiadali narkotyki. Sprawa jest rozwojowa.
A.S.
Powrót na górę strony