Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Poszukiwani właściciele rowerów

W miniony poniedziałek policjanci z I komisariatu ujawnili dwa rowery górskie przy ul. Rusałka. Funkcjonariusze podejrzewają, że mogą one pochodzić z kradzieży. Rowery zostały zabezpieczone w komisariacie. Jeden rower jest czarny z naklejkami zespołu rokowego. Drugi jest w kolorze niebiesko ? czarnym. Osoby które straciły takie rowery prosimy o zgłoszenie się na komisariat przy ul. Okopowej.

W miniony poniedziałek policjanci z I komisariatu ujawnili dwa rowery górskie przy ul. Rusałka. Funkcjonariusze podejrzewają, że mogą one pochodzić z kradzieży. Rowery zostały zabezpieczone w komisariacie. Jeden rower jest czarny z naklejkami zespołu rokowego. Drugi jest w kolorze niebiesko – czarnym. Osoby które straciły takie rowery prosimy o zgłoszenie się na komisariat przy ul. Okopowej.
         W poniedziałek operacyjni z I komisariatu ujawnili dwa rowery górskie przy ul. Rusałka. Oba bicykle miały zdjęte przednie kola, które leżały obok. Funkcjonariusze podejrzewają, że mogą one pochodzić z kradzieży. Po zabezpieczeniu rowerów policjanci ustalają właścicieli. 

        Jeden rower jest czarny z naklejkami zespołu rokowego. Drugi jest w kolorze niebiesko – czarnym. Jednoślady posiadają jeszcze szereg innych szczegółów. Osoby które straciły takie rowery prosimy o zgłoszenie się na komisariat przy ul. Okopowej.
 
AF
  • załącznik
Powrót na górę strony