Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za handel narkotykami

Wczoraj policjanci z VI komisariatu zatrzymali 26-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna w swoim mieszkaniu na osiedlu Bronowice miał ponad 30 gram marihuany oraz wagę elektroniczną. Na komisariacie przyznał się, że nie tylko posiada ale również handluje narkotykami. Dziś 26-latek usłyszał zarzuty. Za handel narkotykami grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z VI komisariatu zatrzymali 26-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna w swoim mieszkaniu na osiedlu Bronowice miał ponad 30 gram marihuany oraz wagę elektroniczną. Na komisariacie przyznał się, że nie tylko posiada ale również handluje narkotykami. Dziś 26-latek usłyszał zarzuty. Za handel narkotykami  grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

        Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na osiedlu Bronowice. Operacyjni z VI komisariatu weszli do mieszkania 26-latka. Policjanci podejrzewali, że może on posiadać narkotyki. Mężczyzna wydał ukrytą marihuanę, która przechowywana była w trzech woreczkach. Stróże prawa zabezpieczyli również małą wagę elektroniczną.


        Na komisariacie 26-latek przyznał się nie tylko do posiadania ale także do sprzedaży marihuany innym osobom. Policjantom tłumaczył, że jakiś czas temu pewien mężczyzna na dyskotece zaproponował, mu zajęcie w postaci sprzedaży narkotyków. 26-latek zgodził się, bo jak twierdzi nie miał pracy, a chciał zarobić. 


   

      Dziś mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Za handel narkotykami grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna w przeszłości był już karany za posiadanie narkotyków.

 

AF

  • załącznik
Powrót na górę strony