Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: 60-latka kościelnym złodziejem

Policjanci z I komisariatu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej w Lublinie zatrzymali 60-latkę, która od początku lutego okradała w kościołach wiernych. Jej łupem padały portfele i torebka z dokumentami. Kobieta już usłyszała zarzuty do których się przyznała. Za ten czyn kodeks karny przewiduje 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci z I komisariatu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej w Lublinie zatrzymali 60-latkę, która od początku lutego okradała w kościołach wiernych. Jej łupem padały portfele i torebka z dokumentami. Kobieta już usłyszała zarzuty do których się przyznała. Za ten czyn kodeks karny przewiduje 5 lat pozbawienia wolności.

        Policjanci od początku lutego otrzymali zgłoszenia kradzieży portfeli i dokumentów z torebki. Poszkodowani jako miejsce gdzie zostali ograbieni wskazywali kościoły. Sprawą zajęli się policjanci z I Komisariatu oraz funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej w Lublinie. Mundurowi wpadli na trop złodzieja. Jak się okazało, była nim 60-letnia kobieta.

         Stróże prawa udowodnili 60-latce trzy kradzieże w kościołach przy ul. Złotej oraz przy ul. Krakowskie Przedmieście. Jej łupem padła torebka i dwa portfele z dokumentami, kartami bankomatowymi oraz pieniędzmi w łącznej kwocie 370 złotych. 60-letnia Krystyna W. przyznała się do winy. Za kradzież kodeks karny przewiduje 5 lat więzienia.

AA

  • załącznik
Powrót na górę strony