Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto widział wypadek

Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 21 stycznia b.r. u zbiegu ulic Jana Pawła II ? Filaretów w Lublinie. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie...

Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 21 stycznia b.r. u zbiegu ulic Jana Pawła II – Filaretów w Lublinie. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. 

 
       Do wypadku doszło w dniu 21 stycznia b.r. około godz. 01.30 u zbiegu ulic Jana Pawła II – Filaretów w Lublinie. Z informacji zebranych przez prowadzących postępowanie  policjantów  Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie wynika, że doszło do zderzenia pojazdów marki Toyota Rav 4 I Toyota Corolla.

Policjanci apelują do świadków tego zdarzenia o zgłaszanie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ul. Północna 3, pok. nr 150. Informacje można przekazywać również pod nr telefonu (81) 535-41-85 lub 997/112.
A.S.
 
Powrót na górę strony