Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradał samochody w centrym miasta.

Za kradzieże z włamaniem do samochodów odpowie 16-letni mieszkaniec Lublina. Młody sprawca wybijał szyby w samochodach i zabierał wartościowe przedmioty. Kryminalni z I komisariatu wspólnie z kolegami z wydziału ds. nieletnich wytypowali i zatrzymali sprawcę. W wytypowaniu sprawcy pomogło policjantom nagranie z miejskiego monitoringu.

Za kradzieże z włamaniem do samochodów odpowie 16-letni mieszkaniec Lublina. Młody sprawca wybijał szyby w samochodach i zabierał wartościowe przedmioty. Kryminalni z I komisariatu wspólnie z kolegami z wydziału ds. nieletnich wytypowali i zatrzymali sprawcę. W wytypowaniu sprawcy pomogło policjantom nagranie z miejskiego monitoringu.

 
Do kradzieży przedmiotów z samochodów w centrum miasta dochodziło od ubiegłego tygodnia. Sprawa zajęli się kryminalni z I komisariatu. Jak ustalili policjanci sprawca wybijał szyby w pojazdach i zabierał wartościowe przedmioty. Do jednego z włamań doszło 21 marca. Złodziej widząc torbę do laptopa, wybił szybę w Fiacie Ducato i uciekł. Jak się okazało jego łupem padły schowane wewnątrz ubrania. Komputer, który chciał ukraść, został wcześniej  wyjęty z torby i razem z nawigacją schowany w innym miejscu samochodu.
Do kolejnego włamania doszło w miniony poniedziałek przy ul. Misjonarskiej. Sprawca w taki sam sposób dostał się do Audi A4 i zabrał laptopa. Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że ten sam sprawca odpowiada również za kradzież kołpaków z VW Polo.
 W wytypowaniu sprawcy pomogło policjantom nagranie z miejskiego monitoringu. 16-latek zatrzymany został dzięki wspólnej pracy kryminalnych z I komisariatu i funkcjonariuszy z wydziału ds. nieletnich Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
16-letek za swoje postępowanie odpowie przed Sądem dla Nieletnich. Podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży. Policjanci ustalają gdzie znajdują się zrabowane przez niego przedmioty.
       AF
  • załącznik
Powrót na górę strony