Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin: Wpadł z narkotykami

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 19-letni mieszkaniec Lublina. Podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci ujawnili ponad 63 gramy marihuany. Część z nich trzymał w pokoju na biurku, część w garażu, a kolejne woził w swoim samochodzie. Dzisiaj mężczyzna trafi przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 19-letni mieszkaniec Lublina. Podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci ujawnili ponad  63 gramy marihuany. Część z nich trzymał w pokoju na biurku, część w garażu, a kolejne woził w swoim samochodzie. Dzisiaj mężczyzna trafi przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.
         
         Na trop właściciela nielegalnego towaru wpadli policjanci z VI Komisariatu. Dzięki posiadanym informacjom i wspólnie z funkcjonariuszami, zajmującymi się przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, weszli wczoraj do jednego z mieszkań w gm. Jastków. Jak się okazało podczas przeszukania, 19-latek przechowywał marihuanę w swoim pokoju na biurku. Nie były to jednak jedyne narkotyki. Znacznie większe ilości były ukryte w garażu wraz z elektroniczną wagą do odmierzania porcji.
W trakcie przeszukania, w domu byli jedynie rodzice 19-latka. Mężczyzna w tym czasie przebywał w szkole. Podczas zatrzymania, funkcjonariusze ujawnili kolejną porcję suszu marihuany. Tym razem ukryta ona była w samochodzie..
Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 63 gramy narkotyku oraz wagę. 19-letni Mateusz S. trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie doprowadzony przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.
AA
 
  • załącznik
Powrót na górę strony