Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziejka trafiła do aresztu.

Policjanci z II Komisariatu Policji zatrzymali 52-letnią mieszkankę Lublina. Kobieta poszukiwana była na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Lublinie celem osadzenia w Areszcie Śledczym. Policjanci z ?dwójki? ustalili, że zatrzymana ma na swoim koncie pięć kradzieży, do których doszło na przełomie kwietnia i czerwca bieżącego roku. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę blisko 1700 zł.

Policjanci z II Komisariatu Policji zatrzymali 52-letnią mieszkankę Lublina. Kobieta poszukiwana była na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Lublinie celem osadzenia w Areszcie Śledczym.  Policjanci z „dwójki” ustalili, że zatrzymana ma na swoim koncie pięć kradzieży, do których doszło na przełomie kwietnia i czerwca bieżącego roku. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę blisko 1700 zł.
 
Policjanci z II Komisariatu Policji zatrzymali 52-letnią mieszkankę Lublina. Kobieta poszukiwana była na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Lublinie celem osadzenia w Areszcie Śledczym. Kobieta w przeszłości wielokrotnie wchodziła w konflikt z prawem, na swoim koncie ma głównie kradzieże.
W trakcie wykonywanych czynności z zatrzymaną,  policjanci udowodnili  jej pięć kradzieży. Do przestępstw tych doszło na przełomie kwietnia i czerwca bieżącego roku. Pod koniec maja przy ul. Tumidajskiego 52-latka zauważyła spacerującą z dzieckiem kobietę.   Z kieszeni wózka wystawała portmonetka. Wystarczyła chwila nieuwagi by złodziejka wyjęła portfel. Mieszkanka Lublina straciła dokumenty i pieniądze. Do ostatniej kradzieży doszło 4 czerwca przy ul. Chodźki. 52-latka skradła torebkę na szkodę jednej z lubelskich studentek.  Wewnątrz znajdowały się pieniądze, dokumenty oraz bluza. Łączna suma strat na szkodę pokrzywdzonych oszacowana została na blisko 1700 zł.
Jeszcze wczoraj podejrzana została osadzona w Areszcie Śledczym.  
 
R.L.R.
  • załącznik
Powrót na górę strony